Nasze zabiegi

Arkesia
Nasze zabiegi

Wróć

Medycyna estetyczna
Medycyna estetyczna

Medycyna
estetyczna

Zabiegi na twarz
Zabiegi na twarz

Zabiegi na
twarz

Zabiegi na ciało
Zabiegi na ciało

Zabiegi na
ciało

Zaffiro termolifting
Zaffiro termolifting

Zaffiro
termolifting

Mezoterapia igłowa

Botox

Lipoliza iniekcyjna

Kwas hialuronowy

Wypełniacz autologiczny

Nici PDO

Osocze bogatopłytkowe

Terapia łysienia i wypadania włosów


Pielęgnacja okolic oczu

Zabiegi przeciwstarzeniowe / liftingujące

Usuwanie przebarwień

Terapia naczyniowa

Terapia przeciwtrądzikowa

Zabiegi pielęgnacyjne


Zabiegi wyszczuplające

Zabiegi ujędrniające / antycellulitowe

Zamykanie naczyń

Zabiegi pielęgnacyjne

Usuwanie owłosienia


Zaffiro jest najnowszym osiągnięciem w zakresie termoliftingu obecnie dostępnym na rynku, Jest to urządzenie nowoczesne i innowacyjne. Zabiegi nim wykonywane dają natychmiastowe i długotrwałe efekty ujędrnienia skóry. Urządzenie łączy w sobie zaawansowane technologie: podczerwień, peeling wodny, nowoczesną kamerę pozwalającą na wykonanie diagnozy skóry.

Wskazaniem do wykonania zabiegu jest:

 • Utrata jędrności skóry twarzy, szyi, brzucha, wewnętrznej części ud i ramion oraz obszary nad kolanami, wszystkie te miejsca charakteryzuje utrata jędrności wynikająca z procesu starzenia się lub utraty wagi
 • Chęć podniesienia piersi lub poprawy wyglądu dekoltu
 • Poprawa jędrności skóry brzucha i podbrzusza po okresie ciąży
 • Bruzdy i zmarszczki
 • Chęć poprawy owalu twarzy, opadające policzki

Termolifting Zaffiro to bezbolesna metoda odmładzania skóry. Podgrzanie dolnych warstw skóry prowadzi do skurczenia się włókien kolagenowych do pierwotnej długości. W efekcie struktura  wewnętrzna skóry zostaje zagęszczona i przebudowana, zwiększa się jej napięcie oraz elastyczność, zmarszczki zostają wygładzone – natychmiastowy efekt wizualny.

REDUKCJA ZMARSZCZEK I UJĘDRNIENIE SKÓRY Z ZAFFIRO

Błyskawiczne efekty widoczne już po pierwszym zabiegu są zdecydowanie najważniejszym atutem termoliftingu Zaffiro. To w pełni bezpieczna i bezbolesna metoda odmładzania skóry. Wykorzystuje się tutaj urządzenie emitujące promieniowanie podczerwone IR o długości fali (750-1800 nm). Dochodzi wówczas do kontrolowanego podgrzania głębokich warstw skóry właściwej, do ok. 65 stopni C. Jednocześnie wierzchnie warstwy skóry są chłodzone, aby zabieg był w pełni komfortowy. Efekt termiczny w warstwach dolnych powoduje nagłe podrażnienie włókien kolagenowych, które kurczą się do pierwotnej długości. Skóra natychmiast zagęszcza się, zostaje ujędrniona, owal twarzy lub inny obszar ciała nabiera pożądanego kształtu. Zabieg zwiększa napięcie i elastyczność, a tym samym powoduje usuwanie zmarszczek. Efekty terapeutyczne widoczne są już w trakcie wykonywania zabiegu, a ich pełnia ukazuję się bezpośrednio po nim . Drugim skutkiem pozytywnym jest zwiększenie produkcji naturalnego kolagenu w skórze aż o 30%. Dlatego ostateczne efekty odmładzania można zauważyć w czasie od 3 do 6 miesięcy po wykonaniu termoliftingu Zaffiro.

Efekt zabiegu utrzymuje się do 2 lat.

zaffiro zaffiro-art-1 zaffiro-art-2

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Zabieg meoterapi polega na dostarczaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego wraz z dobranymi substancjami odżywczymi takich jak witaminy, aminokwasy czy mikroelementy. Lekarz wprowadza produkt przy pomocy iniekcji, czyli przy użyciu strzykawki z igłą. Dzieki temu składniki trafiają bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują.

Efekty mezoterapii:

Skóra uzupełnia niedobory kwasu hialuronowego przez co jest skutecznie nawilżona. Wprowadzenie witamin oraz minerałów wspomaga mikrokrążenie i poprzez stymulację komórek do produkcji nowych włókien kolagenowych staje się bardziej elastyczna i napięta, redukując oznaki zmęczenia .

Najlepsze efekty uzyskujemy wykonując 3 pierwsze zabiegi co miesiąc, a następnie dla utrzymania efektu 1 zabieg co 4-6 miesięcy. Rewitalizacji można poddawać dowolną okolicę ciała: najczęściej jest to twarz, szyja, dekolt i dłonie.

KLUCZOWE FAKTY

1. Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonuje lekarz Agnieszka Nuszel. Wprowadzenie i rozprowadzenie preparatu wymaga dużego doświadczenia i precyzji.

2.Czy zabieg jest bezbolesny?

Skóra pacjenta przed zabiegiem zostaje znieczulona, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia dolegliwości bólowych i odczuwania dyskomfortu podczas zabiegu.

3. Ile trwa rekonwalescencja?

Pacjent po wykonanym zabiegu może od razu wrócić do codziennych zajęć, musi jednak pamiętać jedynie o szczególnym traktowaniu skóry po zabiegu.

4. Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań.

Usuwanie bruzd i zmarszczek. Działanie preparatu polega na rozluźnieniu mięśni, a tym samym „rozprostowaniem” poddawanych zabiegowi niedoskonałości

Wskazania:

 • zmarszczki pionowe i poziome czoła,
 • zmarszczki wokół oczu,
 • opadające powieki,
 • szeroka szczęka,
 • opadająca linia brwi,
 • migrena,
 • zgrzytanie zębami,
 • przerost mięśni żwaczy.

Przeciwwskazania:

 • ciąża i laktacja,
 • alergia na toksynę bot.,
 • choroby płytki nerwowo – mięśniowej,
 • przyjmowanie antybiotyków aminoglikozydowych,
 • przewlekłe choroby autoimmunologiczne,
 • miejscowe infekcje skóry.

Przed zabiegiem

Zabieg poprzedza szczegółowa konsultacja lekarska wykonywana przez lek. med. Agnieszkę Nuszel w celu wykluczenia przeciwwskazań.

Przebieg zabiegu

Preparat zostaje wprowadzany w odpowiednie miejsce i na odpowiednią głębokość za pomocą igły niewielkich rozmiarów. Ilość preparatu, oraz ilość iniekcji dobierana jest indywidualnie do klienta.

Zabieg komfortowy , z którym wiąże się niewielki ból

Efekty

Widoczne efekty zabiegowe można zauważyć już po 2 do 3 dni po zabiegu. Końcowy efekt uzyskujemy po 2 tygodniach , który widoczny jest przez okres od 6 do 8 miesięcy.

Lipoliza iniekcyjna to niechirurgiczny zabieg, polegający na miejscowym usuwaniu nagromadzonego tłuszczu. Zabieg polega na podaniu za pomocą zastrzyków substancji powodujących rozpuszczenie komórek tłuszczowych, które w wyniku zachodzących w organizmie procesów zostają wydalane.

Wskazania:

 • podwójny podbródek,
 • fałd tłuszczu na brzuchu,
 • tłuszcz na udach, pośladkach, karku,
 • tłuszcz wokół pach, wokół kolan,
 • modelowanie sylwetki,
 • kończyny górne w okolicy tricepsu,
 • biodra,
 • fałdy na plecach.

Przeciwwskazania:

 • ciąża i laktacja,
 • padaczka,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • ciężkie choroby wątroby i nerek,
 • infekcje skóry w miejscu wstrzyknięć,
 • alergia na preparat,
 • nadmierna otyłość.

Przed zabiegiem

Zabieg nie wymaga przygotowania pacjenta w domu. Osoby otyłe aby przystąpić do zabiegu powinny przejść kurację przygotowującą. Lipolizę injekcyjną poprzedza szczegółowa konsultacja lekarska wykonywana przez lek. med. Agnieszkę Nuszel w celu wykluczenia przeciwwskazań.

Podczas zabiegu

W miejsce zabiegowe zostaje wprowadzony preparat. Obszar iniekcji zazwyczaj jest obrzęknięty oraz zaczerwieniony. Efektem ubocznym lipolizy injekcyjnej może być zasinienie po nakłuciach oraz także niewielki ból leczonej okolicy. Miejsce poddane zabiegowi staje się wrażliwsze na dotyk lub ucisk, może również wystąpić świąd skóry. Taka reakcja utrzymuje się zazwyczaj do kilku dni po zabiegu.

Efekty

Seria zabiegów daje zazwyczaj utratę 4-5cm w obwodzie, jednak utrata zależna jest od grubości tkanki tłuszczowej pacjenta.

W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej wystarczą zwykle 2-3 zabiegi.

Jeżeli tkanka tłuszczowa jest gruba i obfita, ilość zabiegów musi być zwiększona.

Odstępy pomiędzy zabiegami powinny wynosić 3-4 tygodnie.

Neauvia- produkty na bazie kwasu hialuronowego, które służą do wypełnienia ubytków tkankowych, pobudzania wytwarzania kolagenu oraz poprawiania nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry.

Neauvia Organic Hydro Deluxe

Neauvia Organic Hydro Deluxe to pierwszy na polskim rynku doskonały produkt, idealnie skomponowany do biorewitalizacji skóry twarzy i ciała. Neauvia Organic Hydro Deluxe działa w trzech wymiarach nawilżania, odbudowy kolagenu i elastyny oraz ujędrniania skóry.

Produkt Neauvua Organic Hydro Deluxe jest nieusieciowanym kwasem hialuronowym o najwyższym stężeniu 18mg/ml dzięki czemu pozwala uzyskać najlepszy efekt nawilżania skóry.

To właśnie on odpowiada za długotrwałość efektów i skuteczność zabiegu zapewniającego głębokie nawilżenie skóry oraz wyraźną poprawę jej kondycji. Kwas hialuronowy zawarty w preparacie aktywuje produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra odzyskuje elastyczność i jędrność, a drobne zmarszczki zostają spłycone.

Najlepsze efekty uzyskujemy wykonując 3 pierwsze zabiegi co miesiąc, a następnie dla utrzymania efektu 1 zabieg co 4-6 miesięcy. Rewitalizacji można poddawać dowolną okolicę ciała: najczęściej jest to twarz, szyja, dekolt i dłonie.

Neauvia Stimulate&Lift

Neauvia Stimulate&Lift to luksusowy zabieg opracowany przez marke Neauvia Organic , który zapobiega efektom starzenia się i postępującym zmianom skóry twarzy.

Neauvia Stimulate&Lift to kompozycja najwyższego stęzenia kwasu hialuronowego oferowanego na rynku oraz minerału tak cennego dla naszej cery jakim jest- hydroksyapatyt wapnia.

Mieszanka tak cenych składników zapewnia naszej skórze widoczną poprawę napięcia, uniesienia opadającego owalu twarzy w wyniku procesu starzenia.

Widoczne efekty zabiegu Neauvia Stimulate&Lift

 • Długotrwałe nawilżenie i roświetleniw skóry

 • Poprawa gęstości tkanki

 • Widoczna poprawa napięcia skory twarzy

 • Widoczne efekty uniesienia owalu

Neauvia Organic Rheology

Zabieg Neauvia Organic Rheology stosowany jest w przypadku pierwszych oznak starzenia się skóry. Zabieg z wykorzystaniem Neauvia Rheology pomaga usunąć zmarszczki, odmłodzić dłonie, skorygować kształt ust. Oprócz kwasu hialuronowego zawiera w swym składzie aminokwasy, będące głównymi składnikami kolagenu.

Dedykowany jest szczególnie osobom wyrażającym ekspresyjnie swoją twarzą każdą chwilę, a jednocześnie dbających o zachowanie jak najbardziej naturalnego i młodego efekt.

Do produkcji linii Neauvia Organic użyto kwasu hialuronowego wyprodukowanego przez niepatogenny dla człowieka szczep bakterii Bacillus Subtilis, co zwiększa bezpieczeństwo zabiegów oraz pozwala uniknąć reakcji odczynowych powodowanych przez pozostałości resztek białkowych. Zastosowanie produktów gwarantuje naturalny wygląd, minimalizując jednocześnie ryzyko działań niepożądanych

Zabiegi Organic Neauvia

 • Zabieg wypełniania preparatami Neauvia pozwala na uzyskanie naturalnego wyglądu.

 • Zminimalizowane ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

 • Bezpieczeństwo zabiegu.

 • Odczyny skórne po iniekcji są niewielkie i szybko ustępują.

 • Zabieg jest krótki – trwa kilka lub kilkanaście minut.

 • Doskonałe, zadowalające efekty.

 

KLUCZOWE FAKTY

1. Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonuje lekarz Agnieszka Nuszel. Wprowadzenie i rozprowadzenie preparatu wymaga dużego doświadczenia i precyzji.

2.Czy zabieg jest bezbolesny?

Skóra pacjenta przed zabiegiem zostaje znieczulona, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia dolegliwości bólowych i odczuwania dyskomfortu podczas zabiegu.

3. Ile trwa rekonwalescencja?

Pacjent po wykonanym zabiegu może od razu wrócić do codziennych zajęć, musi jednak pamiętać jedynie o szczególnym traktowaniu skóry po zabiegu.

4. Jak przygotować sie do zabiegu?

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań.

Mezoterapia igłowa

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Zabieg meoterapi polega na dostarczaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego wraz z dobranymi substancjami odżywczymi takich jak witaminy, aminokwasy czy mikroelementy. Lekarz wprowadza produkt przy pomocy iniekcji, czyli przy użyciu strzykawki z igłą. Dzieki temu składniki trafiają bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują.

Efekty mezoterapii:

Skóra uzupełnia niedobory kwasu hialuronowego przez co jest skutecznie nawilżona. Wprowadzenie witamin oraz minerałów wspomaga mikrokrążenie i poprzez stymulację komórek do produkcji nowych włókien kolagenowych staje się bardziej elastyczna i napięta, redukując oznaki zmęczenia .

Najlepsze efekty uzyskujemy wykonując 3 pierwsze zabiegi co miesiąc, a następnie dla utrzymania efektu 1 zabieg co 4-6 miesięcy. Rewitalizacji można poddawać dowolną okolicę ciała: najczęściej jest to twarz, szyja, dekolt i dłonie.

KLUCZOWE FAKTY

1. Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonuje lekarz Agnieszka Nuszel. Wprowadzenie i rozprowadzenie preparatu wymaga dużego doświadczenia i precyzji.

2.Czy zabieg jest bezbolesny?

Skóra pacjenta przed zabiegiem zostaje znieczulona, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia dolegliwości bólowych i odczuwania dyskomfortu podczas zabiegu.

3. Ile trwa rekonwalescencja?

Pacjent po wykonanym zabiegu może od razu wrócić do codziennych zajęć, musi jednak pamiętać jedynie o szczególnym traktowaniu skóry po zabiegu.

4. Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań.

Mesoestetic Global Eyecon
KARBOKSYTERAPIA JULIÉ

UNIQUE TECHNOLOGIE™ – KARBOKSYTERAPIA JULIÉ

Karboksyterapia jest metodą leczniczą stosowaną w medycynie od wielu lat. Od niedawna znajduje szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej i kosmetologii. Terapia ta polega na podskórnym lub śródskórnym wprowadzeniu gazu medycznego, za pomocą pneumatycznego pistoletu lub metodą ręczną, co wywołuje silne rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz powstawanie nowych naczyń. Zwiększa się dotlenienie i napływ substancji do tkanek, powodując silną odnowę komórek. Dochodzi do powstawania nowych włókien kolagenowych wpływających na gęstość i sprężystość skóry.

Użycie dwutlenku węgla nie powoduje żadnych skutków ubocznych ponieważ jest naturalnym produktem spalania tlenu przez komórki.


JAK DZIAŁA INIEKCJA CO
₂  NA TKANKI ?

 1. Injekcja CO₂ zwiększa przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych do obszaru poddanego terapii. Pobudzone zostają procesy prowadzące do nowotworzenia naczyń włosowatych w tkankach. W konsekwencji tych procesów poprawie ulega mikrokrążenie i następuje odnowa komórek.
 2. Skóra reaguje na injekcję CO₂ stanem zapalnym, dzięki któremu następuje stymulacja produkcji elastyny i kolagenu. Remodeling skóry rozpoczyna się już od pierwszego zabiegu, włókna kolagenowe ulegają kurczeniu a w efekcie skóra ulega wygładzeniu i uelastycznieniu a cellulit zostaje zredukowany.
 3. Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na aplikację CO₂. Gaz w organizmie częściowo przekształca się w kwas węglowy, który mechanicznie uszkadza i rozpuszcza komórki tłuszczowe. Wzmożony zostaje drenaż limfatyczny i cyrkulacja tlenu leczonego obszaru. Dzięki temu zabiegi karboksyterapi modelują sylwetkę i redukują zlokalizowaną tkankę tłuszczową
 4. Wzrost stężenia CO₂ w tkankach wywołuje zjawisko polegające na zmniejszeniu powinowactwa hemoglobiny do tlenu w warunkach obniżonego pH przez co tlen jest łatwiej oddawany przez hemoglobinę (poprzez dysocjację tlenu) do tkanek.


CIENIE I OBRZĘKI 
POD OCZAMI – REDUKCJA DO 90%

Ciemne cienie pod oczami (dolna powieka) są najczęściej efektem zaburzenia krążenia krwi w tych okolicach. U palaczy często szary odcień przybiera zarówno dolna jak i górna powieka.

Z wiekiem ulegają zaburzeniu zarówno krążenie w naczyniach włosowatych jak i krążenie limfy, pojawiają się oprócz cieni także obrzęki zarówno dolnej jak i górnej powieki. Iniekcja CO2 natychmiast powoduje zwiększenie ilości tlenu, poprawia krążenie limfatyczne. W wyniku aktywacji czynnika wzrostu naczyń VEGF dochodzi do wytworzenia sieci nowych, elastycznych kapilar, dzięki czemu mikro krążenie zostaje przywrócone. Przepływ tkankowy zostaje zwiększony, a cienie pod oczami ulegają redukcji.

Po serii zabiegów skóra odzyskuje zdrowy odcień i świetlisty wygląd a efekty otrzymują się ponad 6 miesięcy.

Wskazana ilość zabiegów to 4-12 częstotliwość co 10-14 dni. Ważne jest utrzymywanie regularnej częstotliwości zabiegów.

Zaffiro

Zaffiro jest najnowszym osiągnięciem w zakresie termoliftingu obecnie dostępnym na rynku, Jest to urządzenie nowoczesne i innowacyjne. Zabiegi nim wykonywane dają natychmiastowe i długotrwałe efekty ujędrnienia skóry. Urządzenie łączy w sobie zaawansowane technologie: podczerwień, peeling wodny, nowoczesną kamerę pozwalającą na wykonanie diagnozy skóry.

Wskazaniem do wykonania zabiegu jest:

 • Utrata jędrności skóry twarzy, szyi, brzucha, wewnętrznej części ud i ramion oraz obszary nad kolanami, wszystkie te miejsca charakteryzuje utrata jędrności wynikająca z procesu starzenia się lub utraty wagi
 • Chęć podniesienia piersi lub poprawy wyglądu dekoltu
 • Poprawa jędrności skóry brzucha i podbrzusza po okresie ciąży
 • Bruzdy i zmarszczki
 • Chęć poprawy owalu twarzy, opadające policzki

Termolifting Zaffiro to bezbolesna metoda odmładzania skóry. Podgrzanie dolnych warstw skóry prowadzi do skurczenia się włókien kolagenowych do pierwotnej długości. W efekcie struktura  wewnętrzna skóry zostaje zagęszczona i przebudowana, zwiększa się jej napięcie oraz elastyczność, zmarszczki zostają wygładzone – natychmiastowy efekt wizualny.

REDUKCJA ZMARSZCZEK I UJĘDRNIENIE SKÓRY Z ZAFFIRO

Błyskawiczne efekty widoczne już po pierwszym zabiegu są zdecydowanie najważniejszym atutem termoliftingu Zaffiro. To w pełni bezpieczna i bezbolesna metoda odmładzania skóry. Wykorzystuje się tutaj urządzenie emitujące promieniowanie podczerwone IR o długości fali (750-1800 nm). Dochodzi wówczas do kontrolowanego podgrzania głębokich warstw skóry właściwej, do ok. 65 stopni C. Jednocześnie wierzchnie warstwy skóry są chłodzone, aby zabieg był w pełni komfortowy. Efekt termiczny w warstwach dolnych powoduje nagłe podrażnienie włókien kolagenowych, które kurczą się do pierwotnej długości. Skóra natychmiast zagęszcza się, zostaje ujędrniona, owal twarzy lub inny obszar ciała nabiera pożądanego kształtu. Zabieg zwiększa napięcie i elastyczność, a tym samym powoduje usuwanie zmarszczek. Efekty terapeutyczne widoczne są już w trakcie wykonywania zabiegu, a ich pełnia ukazuję się bezpośrednio po nim . Drugim skutkiem pozytywnym jest zwiększenie produkcji naturalnego kolagenu w skórze aż o 30%. Dlatego ostateczne efekty odmładzania można zauważyć w czasie od 3 do 6 miesięcy po wykonaniu termoliftingu Zaffiro.

Efekt zabiegu utrzymuje się do 2 lat.

zaffiro zaffiro-art-1 zaffiro-art-2

KARBOKSYTERAPIA JULIÉ

UNIQUE TECHNOLOGIE™ – KARBOKSYTERAPIA JULIÉ

Karboksyterapia jest metodą leczniczą stosowaną w medycynie od wielu lat. Od niedawna znajduje szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej i kosmetologii. Terapia ta polega na podskórnym lub śródskórnym wprowadzeniu gazu medycznego, za pomocą pneumatycznego pistoletu lub metodą ręczną, co wywołuje silne rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz powstawanie nowych naczyń. Zwiększa się dotlenienie i napływ substancji do tkanek, powodując silną odnowę komórek. Dochodzi do powstawania nowych włókien kolagenowych wpływających na gęstość i sprężystość skóry.

Użycie dwutlenku węgla nie powoduje żadnych skutków ubocznych ponieważ jest naturalnym produktem spalania tlenu przez komórki.


JAK DZIAŁA INIEKCJA CO
₂  NA TKANKI ?

 1. Injekcja CO₂ zwiększa przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych do obszaru poddanego terapii. Pobudzone zostają procesy prowadzące do nowotworzenia naczyń włosowatych w tkankach. W konsekwencji tych procesów poprawie ulega mikrokrążenie i następuje odnowa komórek.
 2. Skóra reaguje na injekcję CO₂ stanem zapalnym, dzięki któremu następuje stymulacja produkcji elastyny i kolagenu. Remodeling skóry rozpoczyna się już od pierwszego zabiegu, włókna kolagenowe ulegają kurczeniu a w efekcie skóra ulega wygładzeniu i uelastycznieniu a cellulit zostaje zredukowany.
 3. Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na aplikację CO₂. Gaz w organizmie częściowo przekształca się w kwas węglowy, który mechanicznie uszkadza i rozpuszcza komórki tłuszczowe. Wzmożony zostaje drenaż limfatyczny i cyrkulacja tlenu leczonego obszaru. Dzięki temu zabiegi karboksyterapi modelują sylwetkę i redukują zlokalizowaną tkankę tłuszczową
 4. Wzrost stężenia CO₂ w tkankach wywołuje zjawisko polegające na zmniejszeniu powinowactwa hemoglobiny do tlenu w warunkach obniżonego pH przez co tlen jest łatwiej oddawany przez hemoglobinę (poprzez dysocjację tlenu) do tkanek.

ZMARSZCZKI I WIOTKOŚĆ SKÓRY REDUKCJA O 56%.
Urządzenie umożliwia przeprowadzenie precyzyjnego zabiegu podania CO2 w zmarszczkę lub jej okolice. Dochodzi do zwiększenia syntezy kolagenu i elastyny o ok 40%. Wzrost dwutlenku węgla powoduje lokalną przebudowę tkanek, wzrost natlenowania i dostarczania składników odżywczych. Fibroblasty gwałtownie rozpoczynają produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny. Skóra staje się bardziej jędrna. Najlepsze efekty są widoczne po 3-4 tygodniach.

Biorewitalizację można przeprowadzić na następujące okolice:

 • twarz: kurze łapki, linie czoła, bruzdy nosowo-wargowe, drobne zmarszczki, wiotka skór
 • podbródek
 • szyja i dekolt
 • brzuch
 • uda, pośladki
 • kolana
 • ramiona

Wskazana ilość zabiegów minimum to 6 zabiegów a częstotliwość zwykle co 14 dni. Ważne jest utrzymywanie regularnej częstotliwości zabiegów.


PRZEBIEG ZABIEGU:

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Trwa od kilku minut do pół godziny. Odbywa się bez znieczulenia i jest niemal bezbolesny z uwagi na to, że gaz przed podaniem jest podgrzany do temperatury ciała. Po zabiegu może być widoczne delikatne zaczerwienienie w miejscach wkłucia igły, które szybko ustępuje. Mogą również wystąpić delikatne siniaczki.

Należy unikać gorących kąpieli, sportów wysiłkowych i sauny przez 24 h po zabiegu. Zabieg nie wyłącza z normalnego funkcjonowania.


PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 • ciąża i karmienie
 • ciężkie choroby serca i płuc
 • choroba nowotworowa
 • stany zapalne skóry, opryszczka w okolicy zabiegowej
 • leczenie antybiotykami
 • niewyrównane ciśnienie krwi
 • ogólny zły stan zdrowia np.przeziębienie
 • skłonność do bliznowców

 

Laser Fakcyjny Palomar Emerge

LASER FRAKCYJNY PALOMAR EMERGE™

Laser Fakcyjny Palomar Emerge™ to diodowy laser frakcyjny, nieablacyjny amerykańskiej firmy przeznaczony do resurfacingu (odmładzania skóry), usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości. Emerge™ posiada certyfikat FDA potwierdzający redukcję zmarszczek wokół oczu, tzw. kurzych łapek. W porównaniu do innych laserów frakcyjnych zapewnia szybki proces gojenia obszaru zabiegowego. Emerge TM to skuteczna terapia dla Twojej skóry w formie szybkiego oraz komfortowego zabiegu. Niezawodny pod wieloma względami laser frakcyjny przywróci jędrny i zdrowy wygląd Twojej twarzy oraz zredukuje niedoskonałości – zmiany pigmentacyjne, zmarszczki, bruzdy, a także blizny i rozstępy. Już po kilku zabiegach laserem Emerge™ pozbędziesz się problemu w nieinwazyjny i nie wymagający okresu rekonwalescencji sposób.

Jak działa laser frakcyjny Emerge™ ?

 

Laser frakcyjny Emerge™ stosuje energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. W wyniku naturalnego procesu gojenia się naruszone komórki zastępowane są przez nową, zdrową tkankę.

Przeprowadzony zabieg jest komfortowy i nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Bezpośrednio po zabiegu wystąpi miejscowe zaczerwienienie, które znika po kilku godzinach.

 

 

Laser frakcyjny Emerge™  – jak często trzeba stosować?

W zależności od kondycji skóry czasem wystarczy jedna sesja, ale zaleca się wykonanie serii 3- 6 zabiegów dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona. Zaczerwienienie utrzymuje się przez kilka godzin. Po zabiegu, na naskórku,  mogą być widoczne drobne ślady, które w niedługim czasie zanikną.

Laser frakcyjny Emerge™  efekty zabiegu

 • odmładzanie skóry poprzez frakcyjny nieablacyjny resurfacing skóry, zwłaszcza okolic oczu i ust
 • lifting twarzy nieoperacyjny
 • usuwanie zmian pigmentowych
 • wyrównanie kolorytu skóry
 • redukcja zmarszczek
 • poprawa jędrności skóry
 • zamykanie rozszerzonych porów

Laser frakcyjny Emerge™  – jakie są przeciwwskazania?

 • Zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp) oraz leki światłouczulające (antybiotyki, antydepresyjne),
 • Aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe,
 • Nowotwory skóry,
 • Fotodermatozy,
 • Stany zapalne skóry oraz przewlekłe zapalne dermatozy (łuszczyca, atopowe zapalenie skóry),
 • Okres 4 tygodni od wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym,
 • Skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających,
 • Niedawne peelingi,
 • Cukrzyca,
 • Ciąża,
 • Obniżenie odporności organizmu.

 

Secret RF® 2.0 – Błyskawiczny zabieg liftingujący

Secret RF® 2.0 to system medyczny wykorzystujący technologię frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej!

Radiofrekwencja mikroigłowa to jedna z najnowocześniejszych metod w dziale kosmetologii estetycznej. Upodobaliśmy ją szczególnie za efekt ujędrniający skórę, jak również za niwelowanie blizn i rozstępów.

Czym jest frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa?

Jest to zabieg liftingująco-ujędrniający skórę. Polega on na wprowadzaniu kilkudziesięciu bardzo cienkich igieł na regulowaną głębokość od 0,5mm do 3,5 mm. Następnie zostaje przesłana wysoka częstotliwość RF bezpośrednio do skóry, czego efektem jest min. lifting, redukcja porów itp.

 

Głębokość penetracji igieł dostosowana jest w zależności od miejsca zabiegu, stanu skóry. Precyzyjnie ustawione mikroigły emitują energie RF w ograniczonych obszarach bez nakładania się fal, tak że strefy stymulacji pozostają jednolite. Pozwala to dostarczać wysoką energię bez ryzyka poparzenia.

 

Efekt zabiegu

 • skurczenie, napięcie i pogrubienie skóry wiotkiej, szczególnie na biuście, szyi, powiekach i podbródku
 • głęboki, termiczny lifting twarzy (ściągnięcie, poprawa napięcia i wizualne odmłodzenie konturu)
 • niwelowanie zanikowych blizn pourazowych i po trądzikowych
 • odbudowa objętości skóry
 • niwelowanie rozstępów
 • wygładzenie faktury skóry i poprawa jej kolorytu

Przeciwskazania

 • ciąża i okres laktacji
 • rozrusznik serca lub inne aktywne implantowane metalowe urządzenie
 • choroby skóry uniemożliwiające wykonanie zabiegu (aktywne infekcje)
 • stosowanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ, np. środków zawierających ibuprofen) na tydzień przed i po każdej sesji
 • aktywna choroba nowotworowa
 • aktywna choroba autoimmunizacyjna
 • nieuregulowana cukrzyca

Zalecenia po zabiegu

 • stosuj kremy nawilżające oraz kremy z filtrami p/UV; p/IR oraz p/HEV,
 • przez 2 tygodnie unikaj nadmiernej ekspozycji na słońce,
 • przez kilka dni unikaj kosmetyków drażniących skórę, gorących kąpieli oraz nadmiernego wysiłku fizycznego,
 • przez około tydzień prosimy nie korzystaj z sauny oraz basenu.

Przed zabiegiem skóra zostaje znieczulona kremem znieczulającym

 

Fale radiowe monopolarne Secret RF® 2.0

FALA RADIOWA MONOPOLARNA NAJSKUTECZNIEJSZA Z FAL RADIOWYCH

Fala monopolarna daje największe efekty w porównaniu do innych fal radiowych.  Jednobiegunowa fala dociera najgłębiej, bo aż do skóry właściwej i tkanki podskórnej. Radiofrekwencja monopolarna daje największy efekt termiczny gdyż podgrzewa tkanki do wysokich temperatur 45-55 stopni Celsjusza. Wynikiem jest intensywna przebudowa włókien kolagenowych.
Silny efekt termiczny rozszerza naczynia krwionośne, w rezultacie osiągamy lepsze ukrwienie, dotlenienie i
odżywienie tkanek. Błony komórkowe zwiększają swoją przepuszczalność, poprawia się ich metabolizm, dochodzi o szybszego usuwania toksyn i złogów tłuszczowych. Energia cieplna podnosi dodatkowo liczbę leukocytów, dzięki czemu zmniejsza się napięcie mięśniowe i pobudliwość nerwowa. Dlatego podczas zabiegu ciało przestaje być spięte, pojawia się odprężenie jak po relaksacyjnym masażu oraz ogólne dobre
samopoczucie.

Wskazania do zabiegu:

 • zmarszczki mimiczne i grawitacyjne twarzy
 • szara, ziemista cera
 • utrata kontury oka
 • utrata owalu twarzy tzw. chomiki
 • wiotkość skóry twarzy i szyi, dekoltu

Przeciwskazania:

 • ciąża
 • choroby nowotworowe
 • wszczepiony rozrusznik serca
 • zakrzepowe zapalenie żył

Przebieg zabiegu:

Zabieg radiofrekwencji monopolarnej w zależności od lokalizacji trwa od 20 do 60 minut i przypomina w odczuciach masaż ciepłymi kamieniami. Czujesz się zrelaksowany i odprężony. Przed zabiegiem należy zdjąć biżuterię i inne metalowe elementy.

Częstotliwość wykonywania  zabiegu:

Seria 6 zabiegów 1-2 razy tygodniu

 

 

 

Mezoterapia mikroigłowa
GeneO™

Zabieg Geneo™ to przełomowa pielęgnacja skóry 3w1. Geneo stymuluje biologiczne mechanizmy organizmu, które prowadzą do odnowy i głębokiej regeneracji skóry. Ta przełomowa technologia umożliwia jednoczesną eksfoliację, maksymalne dotlenienie skóry oraz wchłanianie składników rewitalizujących. Równoczesne złuszczanie martwych komórek i dotlenienie skóry optymalizuje absorpcję cennych składników zawartych w innowacyjnych kuracjach Geneo: NeoRevive®Balance® oraz  Illuminate®, prowadząc do szybkiej i skutecznej poprawy wyglądu skóry.

 

Wskazania do zabiegu

 • Szara, wymagająca dotlenienia cera
 • Sucha, wrażliwa i podrażniona skóra
 • Wiotkość skóry
 • Zmarszczki
 • Fotostarzenie skóry
 • Trądzik, rozszerzone pory
 • Tłusta skóra
 • Pozbawiona blasku skóra
 • Nierównomierny koloryt skóry
 • Przebarwienia
 • Zrogowaciały naskórek
 • Przygotowanie skóry do innych zabiegów

Efekty zabiegu

W zależności od zastosowanej kuracji:

NeoRevive® – dotlenienie, ujędrnienie, odmłodzenie

 • redukcja oznak starzenia
 • wygładzenie zmarszczek
 • poprawa gęstości skóry
 • nawodnienie i odżywienie skóry
 • wzmocniona i napięta skóra
 • zwężenie porów
 • zdrowszy, promienny wygląd skóry

 

Illuminate® – rewitalizacja, rozświetlenie, wyrównanie kolorytu skóry

 • poprawa kolorytu skóry
 • rozjaśnienie zmian pigmentacyjnych
 • wygładzenie struktury skóry
 • promienny wygląd
 • redukcja zmarszczek
 • odmłodzenie skóry

Balance® – równowaga dla skóry tłustej i ze skłonnościami do trądziku

 • dogłębne oczyszczenie i wygładzenie skóry
 • redukcja rozszerzonych porów
 • poprawa struktury skóry
 • poprawa gęstości skóry
 • redukcja przebarwień
 • promienny wygląd skóry
pHformula A.G.E.

pHformula to kompletny program resurfacingu, który oddziałując na komórki stymuluje je prowadząc do przebudowy i remodelingu. Ta unikalna formuła zawiera mieszankę kwasów, witamin, antyoksydantów, aminokwasów, pierwiastków śladowych i substancji przeciwzapalnych wykorzystywanych w medycynie estetycznej, kosmetologii i kosmetyce od wielu lat. Resurfacing pHformula to pierwsza procedura oparta na technologii medycyny regeneracyjnej z koncepcją kontrolowanej chemicznej przebudowy skóry, która dostarcza zmaksymalizowaną dawkę substancji czynnych bez żadnych negatywnych skutków ubocznych występujących przy konwencjonalnych peelingach.

 

 

Endermologia LPG Alliance Endolift

Endermologie LPG Alliance to jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało, który ceniony jest za wysoką efektywność w odniesieniu do wyszczuplania i modelowania sylwetki, a także usuwania niedoskonałości skóry.

Nowy patent polega na intensywnej stymulacji tkanek przy zachowaniu maksymalnego komfortu Pacjenta. Dzięki temu, procedura jest bezinwazyjna i relaksacyjna, a zabieg niezwykle skuteczne. Precyzyjne wygładzenie skóry oraz zgrabne ciało można uzyskać już po wykonaniu serii zaledwie trzech zabiegów!

Innowacyjny system umożliwia intensywne, potrójne działanie podczas zabiegu, co sprawia, że błyskawicznie i w tym samym czasie możemy się spodziewać: wygładzenia cellulitu, ujędrnienia skóry i redukcji tkanki tłuszczowej.

Pod hasłem Endermologie LPG Alliance kryje się w 100% naturalna, oparta na masażu podciśnieniem rewolucyjna technologia modelowania sylwetki, wyszczuplania i walki z cellulitem.

Wskazania:

 • zwalczanie cellulitu
 • silne ujędrnienie i modelowanie sylwetki
 • intensywne wyszczuplanie
 • zwiększenie napięcia powłok brzusznych i innych partii ciała
 • pobudzenie układu krwionośnego i limfatycznego
 • wygładzenie skóry
 • podniesienie pośladków i innych partii ciała
 • zmniejszanie obrzęków nóg, odprowadzanie zastojów limfatycznych
 • redukcja tkanki tłuszczowej
Laser Fakcyjny Palomar Emerge

Laser Fakcyjny Palomar Emerge™ to diodowy laser frakcyjny, nieablacyjny amerykańskiej firmy przeznaczony do resurfacingu (odmładzania skóry), usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości.

Emerge TM

to skuteczna terapia dla Twojej skóry w formie szybkiego oraz komfortowego zabiegu. Niezawodny pod wieloma względami laser frakcyjny przywróci jędrny i zdrowy wygląd Twojej twarzy oraz zredukuje niedoskonałości – zmiany pigmentacyjne, zmarszczki, bruzdy, a także blizny i rozstępy. Już po kilku zabiegach laserem Emerge™ pozbędziesz się problemu w nieinwazyjny i nie wymagający okresu rekonwalescencji sposób.

Jak działa Emerge TM ?

Laser frakcyjny Emerge™ stosuje energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. W wyniku naturalnego procesu gojenia się naruszone komórki zastępowane są przez nową, zdrową tkankę.

Przeprowadzony zabieg jest komfortowy i nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Bezpośrednio po zabiegu wystąpi miejscowe zaczerwienienie, które znika po kilku godzinach.

Laser frakcyjny Emerge™  – jak często trzeba stosować?

W zależności od kondycji skóry czasem wystarczy jedna sesja, ale zaleca się wykonanie serii 3- 6 zabiegów dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona. Zaczerwienienie utrzymuje się przez kilka godzin. Po zabiegu, na naskórku,  mogą być widoczne drobne ślady, które w niedługim czasie zanikną.

Laser frakcyjny Emerge™  – jakie są przeciwwskazania?

 • Zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp) oraz leki światłouczulające (antybiotyki, antydepresyjne),
 • Aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe,
 • Nowotwory skóry,
 • Fotodermatozy,
 • Stany zapalne skóry oraz przewlekłe zapalne dermatozy (łuszczyca, atopowe zapalenie skóry),
 • Okres 4 tygodni od wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym,
 • Skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających,
 • Niedawne peelingi,
 • Cukrzyca,
 • Ciąża,
 • Obniżenie odporności organizmu.
Peeling chemiczny

Procedura polegająca na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Najczęściej stosowany jest kwas glikolowy otrzymywany z trzciny cukrowej, kwas trójchlorooctowy, a także kwasy owocowe (AHA) występujące w naturze.

Wspomniane substancje przenikają w głąb skóry i wpływają na przebudowę kolagenu i elastyny. Zastosowana seria peelingów wpływa więc na odnowę naskórka oraz skóry, działa odmładzająco, likwidując oznaki starzenia się takie jak przebarwienia, drobne zmarszczki czy inne niedoskonałości.

Wskazania do zabiegu:

 • zmiany barwnikowe:
  • piegi
  • ostuda
  • przebarwienia pozapalne
  • plamy soczewicowate
 • uszkodzenia słoneczne:
  • rogowacenie słoneczne
 • uszkodzenia związane z wiekiem:
  • zmarszczki
  • utrata jędrności skóry
 • blizny
 • trądzik zaskórnikowy, grudkowo – krostkowy
 • rozstępy
 • zaburzenia rogowacenia

Przeciwwskazania:

 • ekspozycja skóry na słońce
 • alergie skórne
 • aktywna opryszczka
 • skłonność do powstawania bliznowców
 • stan po zabiegu chirurgicznym (do 2 miesięcy)
 • ciąża, karmienie piersią
 • liczne znamiona barwnikowe (tzw. pieprzyki)
 • choroby autoimmunologiczne (kolagenozy, pęcherzyce)
 • skóra podrażniona, uszkodzona (nadżerki, przeczosy, otarcia)
 • ciężkie postacie trądziku (liczne krosty, torbiele ropne) -wymagają wcześniejszej terapii farmakologicznej
 • doustna terapia pochodnymi wit. A (Roaccutane) – wymagana co najmniej półroczna przerw
Usuwanie przebarwień E-LIGHT (IPL+RF)

Laserowe usuwanie przebarwień, światło E-light usuwa piegi, plamy posłoneczne i soczewicowate, plamy potrądzikowe, wątrobowe czy przebarwienia skóry powstałe w wyniku zażywania leków fotouczulających.

Zabieg polega na nakierowaniu energii świetlnej na przebarwione miejsce. Poprzez podgrzanie komórki zawierającej nadmiar melaniny, przebarwienia ulegają zniszczeniu. Bezpośrednio po zabiegu przebarwienie staje się ciemniejsze, by następnie ulec złuszczeniu i zanikowi.

W przypadku głębokich przebarwień zalecane jest powtarzanie zabiegu co 3–4 tygodnie.

Zabieg można poprzedzić mikrodermabrazją, co zwiększa skuteczność terapii.

Przygotowanie do zabiegu:

 • nie można używać samoopalacza, korzystać z solarium czy naturalnego słońca (mniej niż 1 miesiąc przed zabiegiem)
 • nie można używać kremu z witaminą A
 • nie można pić ziół w formie kuracji (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp, herbatki ziołowe odchudzające/przeczyszczające)
 • nie można robić peelingu na tydzień przed zabiegiem
GeneO™

Zabieg Geneo™ to przełomowa pielęgnacja skóry 3w1. Geneo stymuluje biologiczne mechanizmy organizmu, które prowadzą do odnowy i głębokiej regeneracji skóry. Ta przełomowa technologia umożliwia jednoczesną eksfoliację, maksymalne dotlenienie skóry oraz wchłanianie składników rewitalizujących. Równoczesne złuszczanie martwych komórek i dotlenienie skóry optymalizuje absorpcję cennych składników zawartych w innowacyjnych kuracjach Geneo: NeoRevive®Balance® oraz  Illuminate®, prowadząc do szybkiej i skutecznej poprawy wyglądu skóry.

 

Wskazania do zabiegu

 • Szara, wymagająca dotlenienia cera
 • Sucha, wrażliwa i podrażniona skóra
 • Wiotkość skóry
 • Zmarszczki
 • Fotostarzenie skóry
 • Trądzik, rozszerzone pory
 • Tłusta skóra
 • Pozbawiona blasku skóra
 • Nierównomierny koloryt skóry
 • Przebarwienia
 • Zrogowaciały naskórek
 • Przygotowanie skóry do innych zabiegów

Efekty zabiegu

W zależności od zastosowanej kuracji:

NeoRevive® – dotlenienie, ujędrnienie, odmłodzenie

 • redukcja oznak starzenia
 • wygładzenie zmarszczek
 • poprawa gęstości skóry
 • nawodnienie i odżywienie skóry
 • wzmocniona i napięta skóra
 • zwężenie porów
 • zdrowszy, promienny wygląd skóry

 

Illuminate® – rewitalizacja, rozświetlenie, wyrównanie kolorytu skóry

 • poprawa kolorytu skóry
 • rozjaśnienie zmian pigmentacyjnych
 • wygładzenie struktury skóry
 • promienny wygląd
 • redukcja zmarszczek
 • odmłodzenie skóry

Balance® – równowaga dla skóry tłustej i ze skłonnościami do trądziku

 • dogłębne oczyszczenie i wygładzenie skóry
 • redukcja rozszerzonych porów
 • poprawa struktury skóry
 • poprawa gęstości skóry
 • redukcja przebarwień
 • promienny wygląd skóry
C Pure pielęgnacja wit. C

Linia pielęgnacyjna przeznaczona dla każdego rodzaju skóry.

Wiodące składniki aktywne takie jak witaminy C i E, aloes, kwas hial., proteiny mleczne, owoce papai, limonki, ananasa, kiwi, banana, olej migdałowy i jojoba mają na celu poprawę struktury, napięcie oraz nawilżenie skóry. Delikatne działanie złuszczające, wygładzają szorstki naskórek oraz wyrównują koloryt skóry. Twoja skóra staję się natychmiastowo rozświetlona dzięki wyjątkowej formule witaminy C.

Czas zabiegu: 90 min

pHformuła M.E.L.A

Zapomnij o niedoskonałościach skóry, pokaż światu porcelanową cerę. Rytuał SAHO Firma Montibello przedstawia obejmujący 4 zabiegi profesjonalny program pielęgnacji estetycznej White Skin Renewal Whitening Programme, który usuwa przebarwienia skóry, hamuje ich powstawanie, wyrównuje odcień skóry i chroni ją.

PIELĘGNACJA WHITE SKIN

Nowy specjalistyczny system intensywnej odbudowy komórek firmy Montibello zainspirowany zabiegami pielęgnacyjnymi i estetycznymi skóry oraz starożytnymi azjatyckimi zabiegami upiększającymi znanymi jako Saho (głębokie oczyszczanie w trzech krokach). Kombinacja różnych technik głębokiego złuszczania, takich jak mikrodermabrazja, peeling chemiczny lub peeling enzymatyczny usuwają przebarwienia na skórze. Ponadto każdy zabieg Montibello rozpoczyna się i kończy specjalnymi technikami Cleansing & Relax oraz Finish & Relax, które wprowadzają w stan prawdziwego relaksu i odprężenia.

Działania i rezultaty:

 • Zwalcza ciemne plamy.
 • Wyrównuje odcień skóry.
 • Nadaje skórze blask.
 • Hamuje syntezę melaniny.
 • Chroni skórę przed czynnikami wywołującymi nadmierną pigmentację.

Składniki aktywne:

 • GLYCOPEEL EXPERT SYSTEM
 • Palmitoyl Proline
 • Stokrotka pospolita
 • Rabdosia i Sigesbeckia

 

pH Formuła M.E.L.A

pHformula to kompletny program resurfacingu, który oddziałując na komórki stymuluje je prowadząc do przebudowy i remodelingu. Ta unikalna formuła zawiera mieszankę kwasów, witamin, antyoksydantów, aminokwasów, pierwiastków śladowych i substancji przeciwzapalnych wykorzystywanych w medycynie estetycznej, kosmetologii i kosmetyce od wielu lat. Resurfacing pHformula to pierwsza procedura oparta na technologii medycyny regeneracyjnej z koncepcją kontrolowanej chemicznej przebudowy skóry, która dostarcza zmaksymalizowaną dawkę substancji czynnych bez żadnych negatywnych skutków ubocznych występujących przy konwencjonalnych peelingach.

 

 

Termocell
Terapia E-LIGHT (IPL+ER)

Niezależnie od wieku problem rozszerzonych naczynek obecny jest u kobiet jak i u mężczyzn. Na pojawienie się naczynek wpływ ma wiele czynników. U kobiet najczęściej spowodowane jest to hormonami zwanymi estrogenami. Wpływają one na pracę mięśni naczyń włosowatych. Zmiany naczynkowe, które są trwałe mogą prowadzić do powstania trądziku różowatego. Dlatego należy jak najszybciej zacząć kurację naczyniową. W początkowej fazie jest widoczny rumień, który z czasem utrwala się na stałe. Rozszerzone naczynia są osłabione i narażone na pękanie, co prowadzi do niekorzystnego wyglądu estetycznego.

Przeciwwskazania:

 • ciąża, okres laktacji
 • nowotwory
 • epilepsja
 • świeża opalenizna (nie eksponować się na promienie UV min. miesiąc przed zabiegiem)
 • samoopalacze
 • świeżo zaaplikowany bloker typu Etiaxil w przypadku depilacji pach (min. 7 dni przerwy)
 • kremy z retinolem
 • leki i zioła światło uczulające
 • cukrzyca
 • bielactwo
 • aktywna infekcja w miejscu wykonywania zabiegu
 • skłonności do bliznowacenia
 • metalowe implanty w obszarze zabiegowym

Odstępy pomiędzy zabiegam powinny wynosić  2-3 tygodnie

Oxybrazja
Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa pozwala wprowadzić w skórę substancje aktywne na głębokość niezbędną dla danej procedury zabiegowej. Zabieg nowoczesny, nieinwazyjny oraz skuteczny w walce z różnymi niedoskonałościami skóry.

Wskazania do zabiegu:

 • terapia przeciwzmarszczkowa
 • profilaktyka przeciwstarzeniowa
 • skóra wymagająca ujędrnienia

Efekty:

 • błyskawiczny lifting twarzy
 • poprawa kolorytu skóry
 • działanie odmładzające i regenerujące
 • dotlenienie i odżywienie tkanek

Przeciwwskazania:

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • epilepsja
 • nadwrażliwość skóry
 • stany zapalne skóry
 • choroby serca, rozrusznik serca
 • metalowe elementy w ciele
 • nowotwory
 • choroby tarczycy
 • epilepsja
GeneO™

Zabieg Geneo™ to przełomowa pielęgnacja skóry 3w1. Geneo stymuluje biologiczne mechanizmy organizmu, które prowadzą do odnowy i głębokiej regeneracji skóry. Ta przełomowa technologia umożliwia jednoczesną eksfoliację, maksymalne dotlenienie skóry oraz wchłanianie składników rewitalizujących. Równoczesne złuszczanie martwych komórek i dotlenienie skóry optymalizuje absorpcję cennych składników zawartych w innowacyjnych kuracjach Geneo: NeoRevive®Balance® oraz  Illuminate®, prowadząc do szybkiej i skutecznej poprawy wyglądu skóry.

 

Wskazania do zabiegu

 • Szara, wymagająca dotlenienia cera
 • Sucha, wrażliwa i podrażniona skóra
 • Wiotkość skóry
 • Zmarszczki
 • Fotostarzenie skóry
 • Trądzik, rozszerzone pory
 • Tłusta skóra
 • Pozbawiona blasku skóra
 • Nierównomierny koloryt skóry
 • Przebarwienia
 • Zrogowaciały naskórek
 • Przygotowanie skóry do innych zabiegów

Efekty zabiegu

W zależności od zastosowanej kuracji:

NeoRevive® – dotlenienie, ujędrnienie, odmłodzenie

 • redukcja oznak starzenia
 • wygładzenie zmarszczek
 • poprawa gęstości skóry
 • nawodnienie i odżywienie skóry
 • wzmocniona i napięta skóra
 • zwężenie porów
 • zdrowszy, promienny wygląd skóry

 

Illuminate® – rewitalizacja, rozświetlenie, wyrównanie kolorytu skóry

 • poprawa kolorytu skóry
 • rozjaśnienie zmian pigmentacyjnych
 • wygładzenie struktury skóry
 • promienny wygląd
 • redukcja zmarszczek
 • odmłodzenie skóry

Balance® – równowaga dla skóry tłustej i ze skłonnościami do trądziku

 • dogłębne oczyszczenie i wygładzenie skóry
 • redukcja rozszerzonych porów
 • poprawa struktury skóry
 • poprawa gęstości skóry
 • redukcja przebarwień
 • promienny wygląd skóry
Mezoterapia bezigłowa
Oczyszczanie manualne Eldan
Oxybrazja
Peeling kawitacyjny
Peeling chemiczny

Procedura polegająca na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Najczęściej stosowany jest kwas glikolowy otrzymywany z trzciny cukrowej, kwas trójchlorooctowy, a także kwasy owocowe (AHA) występujące w naturze.

Wspomniane substancje przenikają w głąb skóry i wpływają na przebudowę kolagenu i elastyny. Zastosowana seria peelingów wpływa więc na odnowę naskórka oraz skóry, działa odmładzająco, likwidując oznaki starzenia się takie jak przebarwienia, drobne zmarszczki czy inne niedoskonałości.

Wskazania do zabiegu:

 • zmiany barwnikowe:
  • piegi
  • ostuda
  • przebarwienia pozapalne
  • plamy soczewicowate
 • uszkodzenia słoneczne:
  • rogowacenie słoneczne
 • uszkodzenia związane z wiekiem:
  • zmarszczki
  • utrata jędrności skóry
 • blizny
 • trądzik zaskórnikowy, grudkowo – krostkowy
 • rozstępy
 • zaburzenia rogowacenia

Przeciwwskazania:

 • ekspozycja skóry na słońce
 • alergie skórne
 • aktywna opryszczka
 • skłonność do powstawania bliznowców
 • stan po zabiegu chirurgicznym (do 2 miesięcy)
 • ciąża, karmienie piersią
 • liczne znamiona barwnikowe (tzw. pieprzyki)
 • choroby autoimmunologiczne (kolagenozy, pęcherzyce)
 • skóra podrażniona, uszkodzona (nadżerki, przeczosy, otarcia)
 • ciężkie postacie trądziku (liczne krosty, torbiele ropne) -wymagają wcześniejszej terapii farmakologicznej
 • doustna terapia pochodnymi wit. A (Roaccutane) – wymagana co najmniej półroczna przerw
Sonoforeza
Oczyszczanie wodorowe Aquasure h2

Wieloetapowe oczyszczanie skóry AQUASURE H2 polega na dogłębnym oczyszczeniu skóry, tak aby wyglądała ona zdrowo i promiennie. Wieloetapowość wskazuje nie tylko na to, że oczyszczanie składa się z kilku kroków, ale także na to, że działa wielozadaniowo. Jego podstawą jest dokładne oczyszczanie skóry, złuszczanie, nawilżanie oraz działanie przeciwstarzeniowe.

1 ETAP OCZYSZANIE WODOROWE

Aktywny wodór efektywnie oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Ponieważ wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, ma możliwość przenikania do głębokich struktur skóry. Aktywny wodór dostarczany jest skórze za pomocą nasyconego nim strumienia wody, który dodatkowo eksfoliuje martwe komórki naskórka, pozostawiając ją dogłębnie oczyszczoną. Aktywny wodór jednocześnie neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe, odpowiedzialne za starzenie się skóry, dzięki czemu zatrzymuje proces starzenia.

2 ETAP HYDROPEELING

Hydropeeling czyli zabieg wodnej mikrodermabrazji wykonywany pod wysokiem ciśnieniem wody. Pozwala on osiągnąć gładką, jednolitą i świeżą skórę. Ten etap zabiegu usuwa martwe komórki oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry.

3 ETAP  INFUZJA JONOWA

Podczas zabiegu, w postaci serum typu premium, do komórek skóry wprowadzane są substancje eksfoliujące i odżywcze. Efekt złuszczania potęgowany jest dzięki kwasowi mlekowemu, natomiast działanie odżywcze i regenerujące zawdzięczamy aktywnej witaminie c.

4 ETAP LIFTING MCS

Zakończeniem zabiegu jest etap masażu przy użyciu głowicy MCS wykorzystującej stymulację mikroprądami. Pozwala ona zwiększyć elastyczność i napięcie skóry, a także aktywować proces przepływu krwi rozpoczynając proces przebudowy włókien kolagenu i elastyny.

Oxybrazja

Oxybrazja nazywana mikrodermabrazją wodno-tlenową polecana głównie do skóry wrażliwej, naczyniowej i alergicznej. Wyzwala efekt naturalnej odbudowy i regeneracji skóry.

Podstawowym działaniem oxybrazji jest złuszczanie powierzchownych warstw naskórka przez co pobudzany jest proces naskórkowania, czyli gojenia się naskórka. Wielokrotne stosowanie zabiegu oddziałuje również na skórę właściwą, pobudzając syntezę włókien kolagenowych i elastynowych. Dzięki temu następuje zwiększenie elastyczności skóry i spłycenie powierzchownych zmarszczek.

Wskazanie do zabiegu:

 • skóra tłusta
 • skóra sucha
 • Skóra wrażliwa, naczyniowa
 • skóra trądzikowa
 • nierównomierny koloryt
 • skóra z przebarwieniami

Przeciwwskazania:

 • choroby grzybicze, wirusowe i zapalne w miejscu zabiegowym
 • uszkodzenia naskórka
 • ciężkie choroby ogólnoustrojowe
 • choroby zatok
Peeling kawitacyjny

Nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry. Zabieg usuwa zanieczyszczenia oraz martwe komórki skóry w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych.

Wskazania do zabiegu:

 • rozszerzone pory
 • szara skóra oraz zanieczyszczona
 • skóra przetłuszczająca,
 • skóra zmęczona słońcem i wymagająca regeneracji,
 • trądzik pospolity (zaskórnikowy, grudkowy),
 • zaskórnik

Efekty :

 • leczenie trądziku,
 • oczyszczenie skóry,
 • rozjaśnienie skóry,
 • usuwanie martwych komórek, zaskórników
 • Dotlenienie skóry

Przeciwwskazania:

 • ogólny zły stan zdrowia i stany gorączkowe
 • ostre zapalenie zatok
 • ciąża
 • choroby grzybicze, wirusowe i zapalne w miejscu zabiegowym
 • zastawki serca, rozrusznik
 • choroba nowotworowa
 • obecność metalowych implantów w miejscu zabiegowym
Mikrodermabrazja diamentowa
Oczyszczanie manualne Eldan
Eldan Głębokie nawilżenie
Oczyszczanie wodorowe Aquasure h2

Wieloetapowe oczyszczanie skóry AQUASURE H2 polega na dogłębnym oczyszczeniu skóry, tak aby wyglądała ona zdrowo i promiennie. Wieloetapowość wskazuje nie tylko na to, że oczyszczanie składa się z kilku kroków, ale także na to, że działa wielozadaniowo. Jego podstawą jest dokładne oczyszczanie skóry, złuszczanie, nawilżanie oraz działanie przeciwstarzeniowe.

1 ETAP OCZYSZANIE WODOROWE

Aktywny wodór efektywnie oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Ponieważ wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, ma możliwość przenikania do głębokich struktur skóry. Aktywny wodór dostarczany jest skórze za pomocą nasyconego nim strumienia wody, który dodatkowo eksfoliuje martwe komórki naskórka, pozostawiając ją dogłębnie oczyszczoną. Aktywny wodór jednocześnie neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe, odpowiedzialne za starzenie się skóry, dzięki czemu zatrzymuje proces starzenia.

2 ETAP HYDROPEELING

Hydropeeling czyli zabieg wodnej mikrodermabrazji wykonywany pod wysokiem ciśnieniem wody. Pozwala on osiągnąć gładką, jednolitą i świeżą skórę. Ten etap zabiegu usuwa martwe komórki oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry.

3 ETAP  INFUZJA JONOWA

Podczas zabiegu, w postaci serum typu premium, do komórek skóry wprowadzane są substancje eksfoliujące i odżywcze. Efekt złuszczania potęgowany jest dzięki kwasowi mlekowemu, natomiast działanie odżywcze i regenerujące zawdzięczamy aktywnej witaminie c.

4 ETAP LIFTING MCS

Zakończeniem zabiegu jest etap masażu przy użyciu głowicy MCS wykorzystującej stymulację mikroprądami. Pozwala ona zwiększyć elastyczność i napięcie skóry, a także aktywować proces przepływu krwi rozpoczynając proces przebudowy włókien kolagenu i elastyny.

Caviar imperial super lift
GeneO™

Zabieg Geneo™ to przełomowa pielęgnacja skóry 3w1. Geneo stymuluje biologiczne mechanizmy organizmu, które prowadzą do odnowy i głębokiej regeneracji skóry. Ta przełomowa technologia umożliwia jednoczesną eksfoliację, maksymalne dotlenienie skóry oraz wchłanianie składników rewitalizujących. Równoczesne złuszczanie martwych komórek i dotlenienie skóry optymalizuje absorpcję cennych składników zawartych w innowacyjnych kuracjach Geneo: NeoRevive®Balance® oraz  Illuminate®, prowadząc do szybkiej i skutecznej poprawy wyglądu skóry.

 

Wskazania do zabiegu

 • Szara, wymagająca dotlenienia cera
 • Sucha, wrażliwa i podrażniona skóra
 • Wiotkość skóry
 • Zmarszczki
 • Fotostarzenie skóry
 • Trądzik, rozszerzone pory
 • Tłusta skóra
 • Pozbawiona blasku skóra
 • Nierównomierny koloryt skóry
 • Przebarwienia
 • Zrogowaciały naskórek
 • Przygotowanie skóry do innych zabiegów

Efekty zabiegu

W zależności od zastosowanej kuracji:

NeoRevive® – dotlenienie, ujędrnienie, odmłodzenie

 • redukcja oznak starzenia
 • wygładzenie zmarszczek
 • poprawa gęstości skóry
 • nawodnienie i odżywienie skóry
 • wzmocniona i napięta skóra
 • zwężenie porów
 • zdrowszy, promienny wygląd skóry

 

Illuminate® – rewitalizacja, rozświetlenie, wyrównanie kolorytu skóry

 • poprawa kolorytu skóry
 • rozjaśnienie zmian pigmentacyjnych
 • wygładzenie struktury skóry
 • promienny wygląd
 • redukcja zmarszczek
 • odmłodzenie skóry

Balance® – równowaga dla skóry tłustej i ze skłonnościami do trądziku

 • dogłębne oczyszczenie i wygładzenie skóry
 • redukcja rozszerzonych porów
 • poprawa struktury skóry
 • poprawa gęstości skóry
 • redukcja przebarwień
 • promienny wygląd skóry
C Pure pielęgnacja wit. C

Linia pielęgnacyjna przeznaczona dla każdego rodzaju skóry.

Wiodące składniki aktywne takie jak witaminy C i E, aloes, kwas hial., proteiny mleczne, owoce papai, limonki, ananasa, kiwi, banana, olej migdałowy i jojoba mają na celu poprawę struktury, napięcie oraz nawilżenie skóry. Delikatne działanie złuszczające, wygładzają szorstki naskórek oraz wyrównują koloryt skóry. Twoja skóra staję się natychmiastowo rozświetlona dzięki wyjątkowej formule witaminy C.

Czas zabiegu: 90 min

Klasyczny
Biologiczny
Hybrydowy
Przedłużanie paznokci metodą żelową
Biologiczny
Hybrydowy
Żele u stóp
KARBOKSYTERAPIA JULIÉ


UNIQUE TECHNOLOGIE™ – KARBOKSYTERAPIA JULIÉ

Karboksyterapia jest metodą leczniczą stosowaną w medycynie od wielu lat. Od niedawna znajduje szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej i kosmetologii. Terapia ta polega na podskórnym lub śródskórnym wprowadzeniu gazu medycznego, za pomocą pneumatycznego pistoletu lub metodą ręczną, co wywołuje silne rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz powstawanie nowych naczyń. Zwiększa się dotlenienie i napływ substancji do tkanek, powodując silną odnowę komórek. Dochodzi do powstawania nowych włókien kolagenowych wpływających na gęstość i sprężystość skóry.

Użycie dwutlenku węgla nie powoduje żadnych skutków ubocznych ponieważ jest naturalnym produktem spalania tlenu przez komórki.


JAK DZIAŁA INIEKCJA CO
NA TKANKI ?

 1. Injekcja CO₂ zwiększa przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych do obszaru poddanego terapii. Pobudzone zostają procesy prowadzące do nowotworzenia naczyń włosowatych w tkankach. W konsekwencji tych procesów poprawie ulega mikrokrążenie i następuje odnowa komórek.
 2. Skóra reaguje na injekcję CO₂ stanem zapalnym, dzięki któremu następuje stymulacja produkcji elastyny i kolagenu. Remodeling skóry rozpoczyna się już od pierwszego zabiegu, włókna kolagenowe ulegają kurczeniu a w efekcie skóra ulega wygładzeniu i uelastycznieniu a cellulit zostaje zredukowany.
 3. Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na aplikację CO₂. Gaz w organizmie częściowo przekształca się w kwas węglowy, który mechanicznie uszkadza i rozpuszcza komórki tłuszczowe. Wzmożony zostaje drenaż limfatyczny i cyrkulacja tlenu leczonego obszaru. Dzięki temu zabiegi karboksyterapi modelują sylwetkę i redukują zlokalizowaną tkankę tłuszczową
 4. Wzrost stężenia CO₂ w tkankach wywołuje zjawisko polegające na zmniejszeniu powinowactwa hemoglobiny do tlenu w warunkach obniżonego pH przez co tlen jest łatwiej oddawany przez hemoglobinę (poprzez dysocjację tlenu) do tkanek.


TKANKA TŁUSZCZOWA 
– REDUKCJA DO 67%

Karboksyterapia doskonale sprawdza się w redukcji lokalnie zdeponowanej tkance tłuszczowej jak również na większych obszarach. Podanie dawki CO2 pod odpowiednio dużym ciśnieniem wywołuje uraz ciśnieniowy i osłabienie ścian adipocytów. Ponadto dochodzi do obniżenia pH co uszkadza błony komórkowe komórek tłuszczowych. Dzięki temu w tkance tłuszczowej dochodzi do zwiększenia przepływów kapilarnych i wzrostu lipolizy a w efekcie dochodzi do zmniejszenia grubości tkanki tłuszczowej.

Miejsca wykonywania zabiegu:

 • brzuch i boczki
 • uda, pośladki
 • kolana
 • podbródek
 • ramiona

Wskazana ilość zabiegów to 6 – 12 częstotliwość 1-2 / tydzień. Ważne jest utrzymywanie regularnej częstotliwości zabiegów.


PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 • ciąża i karmienie
 • ciężkie choroby serca i płuc
 • choroba nowotworowa
 • stany zapalne skóry, opryszczka w okolicy zabiegowej
 • leczenie antybiotykami
 • niewyrównane ciśnienie krwi
 • ogólny zły stan zdrowia np.przeziębienie
 • skłonność do bliznowców


PRZEBIEG ZABIEGU:

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Trwa od kilku minut do pół godziny. Odbywa się bez znieczulenia i jest niemal bezbolesny z uwagi na to, że gaz przed podaniem jest podgrzany do temperatury ciała. Po zabiegu może być widoczne delikatne zaczerwienienie w miejscach wkłucia igły, które szybko ustępuje. Mogą również wystąpić delikatne siniaczki.

Należy unikać gorących kąpieli, sportów wysiłkowych i sauny przez 24 h po zabiegu. Zabieg nie wyłącza z normalnego funkcjonowania.

 

Kriolipoliza-Kriolpol Ht

 

Kriolipoliza-Cooltech

NAJNOWSZA I NAJSKUTECZNIEJSZA TECHNOLOGIA BEZINWAZYJNEGO USUWANIA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Metoda ta szczególnie polecana jest osobom, które mimo aktywnego trybu życia, nie mogą sobie poradzić z nadmiarem tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach czy biodrach.

Zabieg może być stosowany zarówno na brzuchu, plechach(boczkach), dolnej partii bioder, górnej partii ud i ramion.

O zabiegu

Głowica zostaje przyłożona do obszaru, z którego chcemy pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Skóra zostaje zabezpieczona podczas zabiegu specjalną membraną . Podciśnienie zasysa tkankę, jednocześnie zamrażając ją do pożądanej temperatury -8C.

Głównym celem kriolipolizy jest zamrożenie komórek tłuszczowych, tak aby spowodować ich obumarcie, nie naruszając innych otaczających tkanek. Zamrożone komórki tłuszczowe stopniowo są eliminowane i wydalane z organizmu w procesie metabolizmu naszego organizmu, dzięki czemu z tygodnia na tydzień po zabiegu, grubość zamrażanej tkanki maleje.

 

Kriolipoliza jest bezpiecznym, nieinwazyjnym i bezbolesnym zabiegiem, którego skuteczność poparta jest badaniami naukowymi.

Zalety zabiegu

 • Jedna z najskuteczniejszych zabiegów redukujących tkankę tłuszczową
 • Umożliwia miejscową redukcję wybranych fałdów tkanki tłuszczowej
 • Wysoka skuteczność, przy niskich kosztach zabiegu w porównaniu do zabiegów chirurgicznych
 • Eliminuje fałdy tkanki tłuszczowej oporne na dietę i ćwiczenia.

Czas zabiegu:

 • Czas przyłożenia 1 głowicy wynosi 80 min
 • Min. czas trwania jednej sesji zabiegowej wynosi 80-100 min.
 • Max. czas trwania jednej sesji zabiegowej wynosi 3 h.
 • Ilość przyłożeń głowicy oraz czas zabiegu dobierana jest indywidualnie do potrzeb klienta.

Wskazania do zabiegu:

 • Miejscowe odkładanie się tkanki tłuszczowej: brzuch, bryczesy, plecy, uda, obszar nad kolanami
 • ­­Modelowanie i wysmuklenie sylwetki

Przeciwwskazania:

 • Choroby nerek, serca i wątroby
 • Ciąża, menstruacja
 • Miejscowe stany zapalne, rany, zapalenie skóry, choroby skóry, nowotwory
 • Miejscowe zaburzenia krążenia, nadwrażliwość na zimno
 • Zabiegu nie należy przeprowadzać w połączeniu z innymi metodami stymulacji zimnem
 • Choroba Raynauda (napadowy skurcz tętnic  w obrębie rąk, rzadziej stóp)
 • Ostra pokrzywka pod wpływem zimna

Przygotowanie do zabiegu:

 • nie należy stosować peelingów chemicznych ( tzw. kwasy AHA, BHA) na ok. 1-2 tygodnie przed zabiegiem
 • nie korzystać z kąpieli słonecznych, solariów oraz kąpieli w mocno chlorowanej wodzie na 2-3 dni przed zabiegiem
 • zaleca się zwiększenie picia wody na ok. 2-3 dni przed planowanym zabiegiem

 

 

 Zalecenia po wymrażaniu tkanki tłuszczowej

Bezpośrednio po zabiegu wymrażania tłuszczu zalecamy:

 • pić dużo wody, aby wspomóc organizm w utracie zniszczonych komórek tłuszczowych
 • nie opalać obszaru ciała, który został poddany kriolipolizie przez co najmniej miesiąc
 • nie wykonywać jakichkolwiek innych zabiegów odchudzających, które oddziałują na wątrobę

raz w tygodniu wykonać drenaż limfatyczn

Kriolipoliza – co ile? Ile zabiegów wymrażania tłuszczu należy wykonać?

Zabieg powinno wykonywać się nie częściej niż co 4-6 tygodni na tym samym obszarze ciała oraz po 2 tygodniach na inny obszar ciała. Nasi pacjenci zaczynają zauważać znaczną różnicę po 2 do 4 miesięcy od przeprowadzonego zabiegu, ponieważ nadmierna ilość tkanki tłuszczowej jest usuwana z organizmu w naturalny sposób w przeciągu dwóch miesięcy. Zabieg jest bezinwazyjny i w żaden sposób nie oddziałuje na wzrost poziomu cholesterolu.

 

Liposukcja Ultradźwiękowa + Infrared
KARBOKSYTERAPIA JULIÉ

UNIQUE TECHNOLOGIE™ – KARBOKSYTERAPIA JULIÉ

Karboksyterapia jest metodą leczniczą stosowaną w medycynie od wielu lat. Od niedawna znajduje szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej i kosmetologii. Terapia ta polega na podskórnym lub śródskórnym wprowadzeniu gazu medycznego, za pomocą pneumatycznego pistoletu lub metodą ręczną, co wywołuje silne rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz powstawanie nowych naczyń. Zwiększa się dotlenienie i napływ substancji do tkanek, powodując silną odnowę komórek. Dochodzi do powstawania nowych włókien kolagenowych wpływających na gęstość i sprężystość skóry.

Użycie dwutlenku węgla nie powoduje żadnych skutków ubocznych ponieważ jest naturalnym produktem spalania tlenu przez komórki.


JAK DZIAŁA INIEKCJA CO
₂  NA TKANKI ?

 1. Injekcja CO₂ zwiększa przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych do obszaru poddanego terapii. Pobudzone zostają procesy prowadzące do nowotworzenia naczyń włosowatych w tkankach. W konsekwencji tych procesów poprawie ulega mikrokrążenie i następuje odnowa komórek.
 2. Skóra reaguje na injekcję CO₂ stanem zapalnym, dzięki któremu następuje stymulacja produkcji elastyny i kolagenu. Remodeling skóry rozpoczyna się już od pierwszego zabiegu, włókna kolagenowe ulegają kurczeniu a w efekcie skóra ulega wygładzeniu i uelastycznieniu a cellulit zostaje zredukowany.
 3. Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na aplikację CO₂. Gaz w organizmie częściowo przekształca się w kwas węglowy, który mechanicznie uszkadza i rozpuszcza komórki tłuszczowe. Wzmożony zostaje drenaż limfatyczny i cyrkulacja tlenu leczonego obszaru. Dzięki temu zabiegi karboksyterapi modelują sylwetkę i redukują zlokalizowaną tkankę tłuszczową
 4. Wzrost stężenia CO₂ w tkankach wywołuje zjawisko polegające na zmniejszeniu powinowactwa hemoglobiny do tlenu w warunkach obniżonego pH przez co tlen jest łatwiej oddawany przez hemoglobinę (poprzez dysocjację tlenu) do tkanek.


CELLULIT 
– REDUKCJA DO 89%.

Karboksyterapia
wykorzystuje jedną z najbardziej skutecznych i kompleksowych metod likwidacji cellulitu. Iniekcja CO2 prowadzi do uszkodzenia adipocytów i wzrostu lipolizy. Dochodzi do rozluźnienia struktury zwłóknień oraz zwiększenia przepływów kapilarnych i usprawnienia przepływów limfatycznych.

Wskazana ilość zabiegów to 6-12 częstotliwość 1-2 / tydzień. Ważne jest utrzymywanie regularnej częstotliwości zabiegów.


PRZEBIEG ZABIEGU:

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Trwa od kilku minut do pół godziny. Odbywa się bez znieczulenia i jest niemal bezbolesny z uwagi na to, że gaz przed podaniem jest podgrzany do temperatury ciała. Po zabiegu może być widoczne delikatne zaczerwienienie w miejscach wkłucia igły, które szybko ustępuje. Mogą również wystąpić delikatne siniaczki.

Należy unikać gorących kąpieli, sportów wysiłkowych i sauny przez 24 h po zabiegu. Zabieg nie wyłącza z normalnego funkcjonowania.


PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 • ciąża i karmienie
 • ciężkie choroby serca i płuc
 • choroba nowotworowa
 • stany zapalne skóry, opryszczka w okolicy zabiegowej
 • leczenie antybiotykami
 • niewyrównane ciśnienie krwi
 • ogólny zły stan zdrowia np.przeziębienie
 • skłonność do bliznowców

 

Endermologia LPG Alliance®

Endermologie LPG Alliance to jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało, który ceniony jest za wysoką efektywność w odniesieniu do wyszczuplania i modelowania sylwetki, a także usuwania niedoskonałości skóry.

 

 

Nowy patent polega na intensywnej stymulacji tkanek przy zachowaniu maksymalnego komfortu Pacjenta. Dzięki temu, procedura jest bezinwazyjna i relaksacyjna, a zabieg niezwykle skuteczne. Precyzyjne wygładzenie skóry oraz zgrabne ciało można uzyskać już po wykonaniu serii zaledwie trzech zabiegów!

Innowacyjny system umożliwia intensywne, potrójne działanie podczas zabiegu, co sprawia, że błyskawicznie i w tym samym czasie możemy się spodziewać: wygładzenia cellulitu, ujędrnienia skóry i redukcji tkanki tłuszczowej.

 

Pod hasłem Endermologie LPG Alliance kryje się w 100% naturalna, oparta na masażu podciśnieniem rewolucyjna technologia modelowania sylwetki, wyszczuplania i walki z cellulitem.

Wskazania:

 • zwalczanie cellulitu
 • silne ujędrnienie i modelowanie sylwetki
 • intensywne wyszczuplanie
 • zwiększenie napięcia powłok brzusznych i innych partii ciała
 • pobudzenie układu krwionośnego i limfatycznego
 • wygładzenie skóry
 • podniesienie pośladków i innych partii ciała
 • zmniejszanie obrzęków nóg, odprowadzanie zastojów limfatycznych
 • redukcja tkanki tłuszczowej

Liposukcja Ultradźwiękowa + Infrared
LPG Alliance

Endermologie LPG Alliance to jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało, który ceniony jest za wysoką efektywność w odniesieniu do wyszczuplania i modelowania sylwetki, a także usuwania niedoskonałości skóry.

Nowy patent polega na intensywnej stymulacji tkanek przy zachowaniu maksymalnego komfortu Pacjenta. Dzięki temu, procedura jest bezinwazyjna i relaksacyjna, a zabieg niezwykle skuteczne. Precyzyjne wygładzenie skóry oraz zgrabne ciało można uzyskać już po wykonaniu serii zaledwie trzech zabiegów!

Innowacyjny system umożliwia intensywne, potrójne działanie podczas zabiegu, co sprawia, że błyskawicznie i w tym samym czasie możemy się spodziewać: wygładzenia cellulitu, ujędrnienia skóry i redukcji tkanki tłuszczowej.

Pod hasłem Endermologie LPG Alliance kryje się w 100% naturalna, oparta na masażu podciśnieniem rewolucyjna technologia modelowania sylwetki, wyszczuplania i walki z cellulitem.

Wskazania:

 • zwalczanie cellulitu
 • silne ujędrnienie i modelowanie sylwetki
 • intensywne wyszczuplanie
 • zwiększenie napięcia powłok brzusznych i innych partii ciała
 • pobudzenie układu krwionośnego i limfatycznego
 • wygładzenie skóry
 • podniesienie pośladków i innych partii ciała
 • zmniejszanie obrzęków nóg, odprowadzanie zastojów limfatycznych
 • redukcja tkanki tłuszczowej

Onda

SKUTECZNA I BEZINWAZYJNA REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ I CELLULITU

Zabieg Onda to rewolucja w terapiach odchudzających i antycellulitowych. Jego skuteczność to zasługa precyzyjnego działania fal Coolwaves™, które docierają bezpośrednio do komórek tłuszczowych w wybranych obszarach ciała.

Technologia Ondy sprawdza się w leczeniu cellulitu w różnym stadium zaawansowania i jest bardzo efektywna w usuwaniu tkanki tłuszczowej na ramionach, brzuchu, udach, pośladkach i łydkach. Zapewnia też znaczną poprawę jędrności skóry i pozwala skutecznie pozbyć się problemu zwiotczenia skóry. Zabiegi Onda są w 100% bezpieczne dla organizmu. Rozbijane komórki tłuszczowe są usuwane z organizmu w procesach metabolicznych i rozpoczyna się produkcja nowego kolagenu. To sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna i odzyskuje naturalne piękno. Efekty zabiegów Onda są widoczne już po pierwszej sesji i utrzymują się bardzo długo.

JAK WYGLĄDA ZABIEG ONDA?

Przed zabiegiem Onda kosmetolog smaruje skórę specjalnym preparatem, który posiada właściwości ochronne. Następnie rozpoczyna się proces redukcji komórek tłuszczowych i modelowania sylwetki, prowadząc głowicę po wybranych partiach ciała. W trakcie sesji zabiegowych pacjenci odczuwają przyjemne ciepło. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

W klinice podczas zabiegów Onda wykorzystywane są dwie specjalistyczne głowice. Pierwsza płytkiego działania oraz druga głębokiego działania. Działanie pierwszej z nich jest powierzchniowe i mocno skoncentrowane polegające na obkurczaniu zewnętrznych włókien kolagenowych, co umożliwia ujędrnianie skóry i modelowanie. Natomiast głowica głębokiego działania jest stosowana wtedy, gdy niezbędne jest dotarcie do głębszych włókien kolagenowych, np. podczas leczenia otyłości miejscowej i zaawansowanego cellulitu.

arkesia onda

ILE TRWA ZABIEG ONDA

Zabieg Onda trwa od 20 do 60 minut. Jego długość zależy od celu, jaki został wyznaczony podczas konsultacji. Najlepsze efekty gwarantują optymalnie dobrane pakiety zabiegów. Najczęściej składają się one z 2-4 zabiegów realizowanych w odpowiednim zakresie.

ZABIEG ONDA – NA JAKIE CZĘŚCI CIAŁA?

 • Brzuch
 • Biodra
 • Uda
 • Pośladki
 • Ramiona
 • Obszar nad kolanami
 • Bryczesy
 • Łydki

ZALETY ZABIEGU ONDA

 • Usuwanie cellulitu w każdym stadium zaawansowania
 • Redukcja tkanki tłuszczowej na różnych obszarach ciała (brzuchu, pośladkach, udach, ramionach, łydkach, obszarach nad kolanami)
 • Poprawa elastyczności i wiotkości skóry
 • Natychmiastowe i długo utrzymujące się efekty
 • Odzyskanie jędrności skóry po ciąży i odchudzaniu
 • Przywrócenie optymalnego poziomu kolagenu

PRZECIWWSKAZANIA

 • W rożnych stadiach cukrzycy, chorób nowotworowych i autoimmunologicznych (z wyjątkiem chorób tarczycy), chorób skóry i chorób zakaźnych , bakteryjnych i wirusowych
 • W przypadku zaburzeń krążenia krwi, zakrzepicy (m.in. skaza zakrzepowa), zapalenia żył i żylaków, a także przyjmowania leków przeciwzakrzepowych
 • Niewskazane dla osób chorujących na hiperglikemię i hipercholesterolemię, a także w trakcie leczenia steroidami (np. prednizonem, deksametazonem)
 • U osób posiadających rozrusznik serca czy też implanty, a także po niedawno przebytym zawale serca
 • W przypadku zaburzeń pracy układu krążenia, a także uszkodzenia/upośledzenia czynności nerek i wątroby
 • W trakcie ciąży i karmienia piersi
Terapia E-LIGHT (IPL+RF)
Czekoladowa rozkosz
Żywa ziemia wulkaniczna
Depilacja woskiem

Depilacja woskiem pozwala na szybkie pozbycie się zbędnego owłosienia praktycznie z każdej części naszego ciała – z nóg, pach, bikini, klatki piersiowej u mężczyzn, itd.

W naszym gabinecie stosujemy 2 metody depilacji woskiem:

 • paskową – do depilacji większych obszarów ciała tj.: ramiona, przedramiona, klatka piersiowa, plecy, brzuch, pośladki, uda, łydki itp.
 • bezpaskową – do depilacji szczególnie wrażliwych części ciała tj,: okolice twarzy (brwi, górna warga, broda, nozdrza, uszy), pachy, bikini.
COOLITE PRO – laser diodowy

COOLITE PRO – NAJLEPSZY MEDYCZNY LASER DIODOWY NA RYNKU! 

Coolite Pro to skuteczny sposób na jedwabiście gładką skórę. Laser Coolite Pro uznawany jest za najbardziej innowacyjne urządzenie na rynku. Dzięki zastosowaniu ultra nowoczesnej technologii światłowodów, które służą do transmisji energii świetlnej, można uzyskać niezwykle dużą skuteczność w zabiegu trwałej fotoepilacji bez ryzyka powikłań.

Nowoczesny układ chłodzenia gwarantuje najwyższą wydajność i sprawia, że urządzenie może pracować nieprzerwanie. Zabiegi z Coolite Pro są szybkie i bezpieczne, a efekty epilacji włosów są widoczne już po pierwszych zabiegach.

Wskazania:

 • usuwanie niechcianego owłosienia na wybranych obszarach ciała

Przeciwwskazania:

 • ciąża, okres laktacji 
 • nowotwory
 • epilepsja
 • świeża opalenizna (nie eksponować się na promienie UV min. miesiąc przed zabiegiem)
 • samoopalacze
 • świeżo zaaplikowany bloker typu Etiaxil w przypadku epilacji pach (min. 7 dni przerwy)
 • kremy z retinolem
 • leki i zioła światło uczulające
 • cukrzyca
 • bielactwo
 • aktywna infekcja w miejscu wykonywania zabiegu
 • skłonności do bliznowacenia
 • metalowe implanty w obszarze zabiegowym

Przed zabiegiem:

 • nie wykonuj powierzchownych peelingów obszaru zabiegowego na tydzień przed zabiegiem
 • nie wykonuj głębokich peelingów obszaru zabiegowego w przeciągu 3 miesięcy przed zabiegiem
 • zaprzestań stosowania preparatów zawierających witaminę A na 5 dni przed zabiegiem
 • nie korzystaj z solarium oraz nie eksponuj się na promienie słoneczne na około miesiąc przed zabiegiem
 • nie stosuj samoopalaczy na dwa tygodnie przed zabiegiem
 • po ekstrakcji zęba należy poczekać 2-3 dni

WŁOSY PRZED ZABIEGIEM EPILACJI POWINNY BYĆ OGOLONE MASZYNKĄ DZIEŃ PRZED

Po przyjściu do gabinetu nasz personel poprosi Cię o wypełnienie karty klienta w celu wykluczenia przeciwwskazań do zabiegu.

Po zabiegu:

 • należy unikać ekspozycji na słońce przez min. 1-2 tygodnie po zabiegu oraz stosować kremy z wysokim filtrem oraz kremy rozjaśniające blokujące proces tyrozynazy
 • po zabiegu laserowym można nakładać makijaż i maskować miejsce zabiegowe
 • nie należy stosować leków i kosmetyków światłouczulających, ziół na bazie dziurawca, nagietka preparatów złuszczających, kremów z witaminą A i C w trakcie trwania całej kuracji
 • nie należy stosować silnych peelingów chemicznych w trakcie serii zabiegów
 • przez 2-3 dni po zabiegu nie należy stosować kosmetyków na bazie alkoholu
 • przez 2-3 dni po zabiegu unikaj korzystania z sauny oraz basenu

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek niepożądanych reakcji po zabiegu natychmiast skontaktuj się z personelem gabinetu.

Czas zabiegu: w zależności od obszaru poddawanemu zabiegowi od 10 min do 60 min.

Częstotliwość zabiegów: 1 zabieg co 4-6 tygodni – wymaganych jest 3-8 zabiegów*