Medycyna estetyczna

  1. Mezoterapia igłowa
  2. Usuwanie zmarszczek
  3. Lipoliza iniekcyjna
  4. Wypełnienie bruzd i zmarszczek

W dzisiejszych czasach wiele kobiet decyduje się na zabiegi medycyny estetycznej. Najczęściej po to, aby cofnąć czas, widoczny na naszej skórze. Medycyna estetyczna zajmuje się głównie profilaktyką starzenia się skóry oraz rekonstrukcjami mającymi odtworzyć stan sprzed tego procesu. Mówiąc ogólnie, poprzez drobne, nieinwazyjne zabiegi ma odmłodzić naszą skórę, pozbyć się zmarszczek, czy poprawić drobne defekty estetyczne, które wpływają negatywnie na naszą samoocenę blizny,zapadnięte policzki, zbyt małe piersi, itp.

A przecież skóra, to nie tylko nasza twarz, lecz całe ciało. A kobiety mają to do siebie, że patrząc w lustro potrafią znaleźć coś, co chciałyby choć lekko poprawić.

Kiedy kończymy 25 lat zaczynamy dokładniej przyglądać się swojej twarzy w lustrze. Tuż przed trzydziestką zauważamy w nim pierwsze zmarszczki, to daje o sobie znać zmniejszająca się ilość kwasu w organizmie. Początkowo widoczne są linie między nosem a ustami, na czole i dookoła oczu. Wraz z wiekiem nasza skóra starzeje się, wiotczeje i robi się szorstka i jest to kolejny etap tworzenia się zmarszczek, często sytuację pogarsza nadmierne przebywanie na słońcu.Wiele kobiet decyduje się na zabiegi medycyny estetycznej właśnie po to, aby cofnąć czas.

Zapraszamy do naszego gabinetu medycyny estetycznej Arkesia. Pozwól nam pomóc Twojej skórze.