Wypełnienie bruzd i zmarszczek

Neauvia- produkty na bazie kwasu hialuronowego, które służą do wypełnienia ubytków tkankowych, pobudzania wytwarzania kolagenu oraz poprawiania nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry.

Neauvia Organic Hydro Deluxe

Neauvia Organic Hydro Deluxe to pierwszy na polskim rynku doskonały produkt, idealnie skomponowany do biorewitalizacji skóry twarzy i ciała. Neauvia Organic Hydro Deluxe działa w trzech wymiarach nawilżania, odbudowy kolagenu i elastyny oraz ujędrniania skóry.

Produkt Neauvua Organic Hydro Deluxe jest nieusieciowanym kwasem hialuronowym o najwyższym stężeniu 18mg/ml dzięki czemu pozwala uzyskać najlepszy efekt nawilżania skóry.

To właśnie on odpowiada za długotrwałość efektów i skuteczność zabiegu zapewniającego głębokie nawilżenie skóry oraz wyraźną poprawę jej kondycji. Kwas hialuronowy zawarty w preparacie aktywuje produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra odzyskuje elastyczność i jędrność, a drobne zmarszczki zostają spłycone.

Najlepsze efekty uzyskujemy wykonując 3 pierwsze zabiegi co miesiąc, a następnie dla utrzymania efektu 1 zabieg co 4-6 miesięcy. Rewitalizacji można poddawać dowolną okolicę ciała: najczęściej jest to twarz, szyja, dekolt i dłonie.

Neauvia Stimulate&Lift

Neauvia Stimulate&Lift to luksusowy zabieg opracowany przez marke Neauvia Organic , który zapobiega efektom starzenia się i postępującym zmianom skóry twarzy.

Neauvia Stimulate&Lift to kompozycja najwyższego stęzenia kwasu hialuronowego oferowanego na rynku oraz minerału tak cennego dla naszej cery jakim jest- hydroksyapatyt wapnia.

Mieszanka tak cenych składników zapewnia naszej skórze widoczną poprawę napięcia, uniesienia opadającego owalu twarzy w wyniku procesu starzenia.

Widoczne efekty zabiegu Neauvia Stimulate&Lift

  • Długotrwałe nawilżenie i roświetleniw skóry

  • Poprawa gęstości tkanki

  • Widoczna poprawa napięcia skory twarzy

  • Widoczne efekty uniesienia owalu

Neauvia Organic Rheology

Zabieg Neauvia Organic Rheology stosowany jest w przypadku pierwszych oznak starzenia się skóry. Zabieg z wykorzystaniem Neauvia Rheology pomaga usunąć zmarszczki, odmłodzić dłonie, skorygować kształt ust. Oprócz kwasu hialuronowego zawiera w swym składzie aminokwasy, będące głównymi składnikami kolagenu.

Dedykowany jest szczególnie osobom wyrażającym ekspresyjnie swoją twarzą każdą chwilę, a jednocześnie dbających o zachowanie jak najbardziej naturalnego i młodego efekt.

Do produkcji linii Neauvia Organic użyto kwasu hialuronowego wyprodukowanego przez niepatogenny dla człowieka szczep bakterii Bacillus Subtilis, co zwiększa bezpieczeństwo zabiegów oraz pozwala uniknąć reakcji odczynowych powodowanych przez pozostałości resztek białkowych. Zastosowanie produktów gwarantuje naturalny wygląd, minimalizując jednocześnie ryzyko działań niepożądanych

Zabiegi Organic Neauvia

  • Zabieg wypełniania preparatami Neauvia pozwala na uzyskanie naturalnego wyglądu.

  • Zminimalizowane ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

  • Bezpieczeństwo zabiegu.

  • Odczyny skórne po iniekcji są niewielkie i szybko ustępują.

  • Zabieg jest krótki – trwa kilka lub kilkanaście minut.

  • Doskonałe, zadowalające efekty.

 

KLUCZOWE FAKTY

1. Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonuje lekarz Agnieszka Nuszel. Wprowadzenie i rozprowadzenie preparatu wymaga dużego doświadczenia i precyzji.

2.Czy zabieg jest bezbolesny?

Skóra pacjenta przed zabiegiem zostaje znieczulona, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia dolegliwości bólowych i odczuwania dyskomfortu podczas zabiegu.

3. Ile trwa rekonwalescencja?

Pacjent po wykonanym zabiegu może od razu wrócić do codziennych zajęć, musi jednak pamiętać jedynie o szczególnym traktowaniu skóry po zabiegu.

4. Jak przygotować sie do zabiegu?

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań.